Contactpersonen Oudenaarde

Overzicht scholen met contactpersonen GO! CLB Oudenaarde

SCHOLEN CONTACTPERSONEN
GO! atheneum Oudenaarde Joke Vanhamme
DBSO GO! atheneum Oudenaarde Sofie Baert
Provinciaal Instituut Vlaamse Ardennen Oudenaarde Joke Vanhamme
GO! atheneum Brakel Sofie Baert
GO! basisschool De Wereldbrug Oudenaarde Natacha Aleksic
GO! basisschool De Zonnewijzer Zwalm Van der Meersch Lisa
GO! basisschool Omer Wattez Maarkedal Natacha Aleksic
GO! basisschool De Rijdtmeersen Brakel Sofie Baert
GBS De Bosrank Zingem Leen Van der Linden
GBS De Kouter Wortegem-Petegem Leen Van der Linden
GO! MPI ‘t Craeneveld Oudenaarde Stefanie Delporte
MDT-leden Oudenaarde
NAAM DISCIPLINE TELEFOON MAIL
Natacha Aleksic PPC 0492 46 76 70 natacha.aleksic@clboudenaarde.be
Stefanie Delporte PPC 0492 46 77 72 stefanie.delporte@clboudenaarde.be
Leen Van der Linden PPC 0492 46 76 71 leen.vanderlinden@clboudenaarde.be
Lisa Van der Meersch PPC 0492 46 76 73 lisa.vandermeersch@clboudenaarde.be
Joke Vanhamme PPC 0492 46 76 68 joke.vanhamme@clboudenaarde.be
Sofie Baert MW 0492 46 77 87 sofie.baert@clboudenaarde.be
Lien De Wulf MW 0492 46 76 61 lien.dewulf@clboudenaarde.be
Hedda Handtpoorter MW 0492 46 76 74 hedda.handtpoorter@clboudenaarde.be
Kathy Martens PMW 0492 46 76 69 kathy.martens@clboudenaarde.be
Ysebaert Jana PMW 0492 46 77 89 jana.ysebaert@clboudenaarde.be
Inge Vanfleteren ARTS 0492 46 77 73 inge.vanfleteren@clboudenaarde.be